Sąd Rejonowy w Puławach

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

program Pracownia Liderów Prawa

Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!
 
Do 30 października b.r. Instytut Wymiaru Sprawiedliwości czeka na zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego „Pracownia Liderów Prawa”, który przy prowadzonych projektach współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.
 
Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.
 
Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji otwieramy możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych przez nas Programów:

1. Program Student  to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II, III oraz IV roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:

https://system.erecruiter.pl/Form.../RecruitmentForm.aspx...

2. Pogram Główny adresowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: 

https://system.erecruiter.pl/Form.../RecruitmentForm.aspx...

Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.
 
Przygotowany dla Państwa program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.
 
Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.liderzy.iws.org.pl.
Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także
Państwa do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych:

Metadane

Data wytworzenia : 19.10.2020
Data publikacji : 22.10.2020
Obowiązuje do : 30.10.2020
Podmiot udostępniający informację:
Sąd Rejonowy w Puławach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Instytut Wymiaru Sprawiedliwości
Osoba udostępniająca informację:
Dorota Celarska ADM

Opcje strony

do góry