Sąd Rejonowy w Puławach
Data (dd-mm-yyyy)

Liczba rekordów w bazie

141
Sygnatura Data Sala Wydział Przewodniczący
I Ns 214/21 2024-05-14
12:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
IV P 114/23 2024-05-14
12:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II K 159/24 2024-05-14
09:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II W 91/24 2024-05-14
12:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
II K 1068/23 2024-05-14
11:30
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 154/24 2024-05-14
09:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
IV P 66/23 2024-05-14
14:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II W 30/24 2024-05-14
10:45
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
II K 73/24 2024-05-14
10:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
II K 970/23 2024-05-14
11:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
IV P 67/23 2024-05-14
09:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II W 620/23 2024-05-14
13:30
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
II K 358/22 2024-05-14
13:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II W 12/24 2024-05-14
12:40
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
II W 17/24 2024-05-14
14:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
I Co 1355/23 2024-05-14
08:25
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji Referendarz sądowy Beata Kondraszuk
II K 820/23 2024-05-14
13:55
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
III RC 28/22 2024-05-15
13:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
III Nsm 366/21 2024-05-15
09:15
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
II K 656/23 2024-05-15
13:40
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 448/22 2024-05-15
13:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 504/23 2024-05-15
12:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 561/23 2024-05-15
09:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 530/23 2024-05-15
10:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
III Nsm 426/22 2024-05-15
14:40
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
III RC 321/21 2024-05-15
11:45
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
II K 461/23 2024-05-15
09:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
III Nsm 136/21 2024-05-15
08:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
II K 664/23 2024-05-15
12:30
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 318/23 2024-05-15
14:40
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 242/23 2024-05-15
13:10
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
III RC 206/21 2024-05-15
10:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
I Ns 523/23 2024-05-16
12:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
I Ns 182/23 2024-05-16
12:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 483/21 2024-05-16
13:40
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
III Nsm 518/23 2024-05-16
14:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I C 235/22 2024-05-16
14:30
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
I C 435/21 2024-05-16
09:45
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 407/20 2024-05-16
09:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
II K 122/23 2024-05-16
11:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
I C 105/22 2024-05-16
13:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I C 182/20 2024-05-16
15:20
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 346/23 2024-05-16
11:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I C 492/19 2024-05-16
10:30
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 61/22 2024-05-16
14:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
II K 813/23 2024-05-16
09:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
III RC 220/23 2024-05-16
09:15
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I C 105/23 2024-05-16
08:40
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 659/23 2024-05-16
13:30
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
I C 169/23 2024-05-16
09:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 479/23 2024-05-16
08:50
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
III Nsm 519/23 2024-05-16
12:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
II K 221/23 2024-05-16
09:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
I C 283/21 2024-05-16
14:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
I Ns 449/18 2024-05-16
09:15
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
III RC 321/23 2024-05-16
10:45
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I Ns 396/18 2024-05-16
15:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Ewa Spich-Jakubanis
III RNs 246/23 2024-05-16
14:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
II K 817/23 2024-05-16
10:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 1040/23 2024-05-16
13:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
I Ns 30/23 2024-05-16
09:50
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
II K 1033/23 2024-05-16
11:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 205/24 2024-05-17
11:00
VI Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
II K 984/23 2024-05-17
09:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Michał Krasowski
II K 199/24 2024-05-17
13:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Michał Krasowski
II K 869/23 2024-05-17
12:00
VI Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
II K 299/24 2024-05-17
12:30
VI Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
II K 954/23 2024-05-17
09:00
VI Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein
I Ns 41/23 2024-05-20
11:55
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 605/23 2024-05-20
14:25
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 203/22 2024-05-20
12:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 116/24 2024-05-20
15:01
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I C 398/23 2024-05-20
14:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 786/23 2024-05-20
12:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 173/23 2024-05-20
09:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
III Nsm 55/24 2024-05-20
12:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I Ns 34/23 2024-05-20
11:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 196/22 2024-05-20
09:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 710/23 2024-05-20
12:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Michał Krasowski
I Ns 342/22 2024-05-20
11:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 441/17 2024-05-20
15:15
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 251/22 2024-05-20
08:40
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 331/20 2024-05-20
15:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III RC 9/23 2024-05-20
14:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I C 288/23 2024-05-20
09:15
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III RNs 228/23 2024-05-20
13:15
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
II K 398/23 2024-05-20
12:40
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I C 103/23 2024-05-20
10:10
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
II K 650/23 2024-05-20
10:45
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I C 321/23 2024-05-20
14:30
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III RC 221/23 2024-05-20
10:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
II K 624/23 2024-05-20
09:30
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I C 377/23 2024-05-20
15:05
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III Nsm 517/23 2024-05-20
09:15
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I Ns 589/22 2024-05-20
09:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I C 333/22 2024-05-20
12:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
III Nkd 26/24 2024-05-20
14:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Teresa Czajewska
I C 7/23 2024-05-20
13:45
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 451/23 2024-05-20
14:45
VIII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji As. SR Kamil Orzechowski
I Ns 106/23 2024-05-20
15:10
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 1063/23 2024-05-21
13:15
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 410/23 2024-05-21
12:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
II K 960/22 2024-05-21
11:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
II K 1043/23 2024-05-21
12:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
IV P 125/23 2024-05-21
08:30
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II K 329/23 2024-05-21
09:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
II K 1047/23 2024-05-21
12:30
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II W 114/24 2024-05-21
15:00
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
II K 1041/23 2024-05-21
09:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
IV P 121/23 2024-05-21
09:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
IV P 81/24 2024-05-21
11:30
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II W 294/22 2024-05-21
14:45
I Lubelska7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Szociński-Klein (W)
IV P 38/24 2024-05-21
12:00
VIII Partyzantów 6A Wydział Pracy SSR Magdalena Gałkowska
II K 681/23 2024-05-21
12:00
II Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Aneta Milczek
II K 660/23 2024-05-22
12:30
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
II K 1066/23 2024-05-22
13:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 488/23 2024-05-22
14:25
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I Ns 639/23 2024-05-22
10:15
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III RC 182/20 2024-05-22
12:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
II K 802/23 2024-05-22
09:30
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I Ns 24/24 2024-05-22
10:40
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 702/22 2024-05-22
14:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 803/23 2024-05-22
10:20
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I Ns 665/22 2024-05-22
11:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 18/24 2024-05-22
09:45
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 1065/23 2024-05-22
12:30
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
II K 809/23 2024-05-22
12:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I Ns 16/24 2024-05-22
09:15
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 51/24 2024-05-22
15:05
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
I Ns 73/24 2024-05-22
13:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 472/23 2024-05-22
13:00
III Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Piotr Mogielnicki
I Ns 336/23 2024-05-22
11:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
II K 1064/23 2024-05-22
12:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
I Ns 313/23 2024-05-22
09:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III Nsm 103/22 2024-05-22
10:00
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
III Nsm 278/20 2024-05-22
13:30
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
I Ns 85/24 2024-05-22
13:30
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
III RC 268/20 2024-05-22
11:15
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
III Nkd 17/24 2024-05-22
10:50
X Partyzantów 6A Wydział Rodzinny SSR Jolanta Wnuk
II K 911/23 2024-05-22
09:00
V Lubelska 7 Wydział Karny Rejonowy SSR Marek Stachoń
I Ns 447/20 2024-05-22
15:00
VII Partyzantów 6A Wydział Cywilny I Instancji SSR Maciej Babiarz
do góry