Sąd Rejonowy w Puławach

Biuletyn Informacji Publicznej
Czcionka domyślna Czcionka średnia Czcionka duża Zmień kontrast
Wyszukiwarka treści


I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych


I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych

 

ul. Partyzantów 6A

24-100 Puławy

 

Sekretariat Zespołu: parter, pok. 003

tel./fax.: 81 888 55 85 wew. 239

e-mail: sekretariat_kk@pulawy.sr.gov.pl

Alina Rak - starszy sekretarz sądowy

 

godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek – piątek 7:30-15:30

 

Kierownik Zespołu

Bożena Nakonieczna, dni dyżurów: poniedziałek, środa, piątek 08:30-15:00

parter, pok. 004, tel. 81 888 55 85 wew. 234, e-mail: bnakonieczna@pulawy.sr.gov.pl

 

 

Kuratorzy zawodowi dla dorosłych:

 

Bieniek Edyta, dni dyżurów: wtorek, czwartek 8:30-15:00
II piętro, pok. 212, tel. 81 888 55 85 wew. 238, e-mail: ebieniek@pulawy.sr.gov.pl
 
Brzozowska Marta, dni dyżurów: poniedziałek, czwartek 8:30-15:00
I piętro, pok. 102, tel. 81 888 55 85 wew. 236, e-mail: mbrzozowska@pulawy.sr.gov.pl

Chołuj Renata, dni dyżurów: poniedziałek, środa 8:30-15:00
II piętro, pok. 212, tel. 81 888 55 85 wew. 238 e-mail: rcholuj@pulawy.sr.gov.pl

Górzyński Piotr, dni dyżurów: wtorek, czwartek 8:30-15:00
parter, pok 002, tel. 81 888 55 85 wew. 212, e-mail: pgorzynski@pulawy.sr.gov.pl
 
Janoszczyk Monika, dni dyżurów: poniedziałek, czwartek 8:30-15:00
I piętro, pok. 110, tel. 81 888 55 85 wew. 245, e-mail: mjanoszczyk@pulawy.sr.gov.pl

Kotyło Małgorzata, dni dyżurów: wtorek, czwartek 8:30-15:00
I piętro, pok. 110, tel. 81 888 55 85 wew. 245, e-mail: mkotylo@pulawy.sr.gov.pl

Kowalik Iwona, dni dyżurów: poniedziałek, środa 8:30-15:00
I piętro, pok. 110, tel. 81 888 55 85 wew. 245, e-mail: ikowalik@pulawy.sr.gov.pl

Oleśkiewicz – Gąsior Anna, dni dyżurów: środa, piątek 8:30-15:00
parter, pok 002, tel. 81 888 55 85 wew. 212, e-mail: aoleskiewicz@pulawy.sr.gov.pl
 
Parchomiuk Walentyna, dni dyżurów: poniedziałek, środa 8:30-15:00
I piętro, pok. 102, tel. 81 888 55 85 wew. 236, e-mail: wparchomiuk@pulawy.sr.gov.pl


Rojewska – Schab Magdalena, dni dyżurów: poniedziałek, czwartek 8:30-15:00
II piętro, pok. 212, tel. 81 888 55 85 wew. 238, e-mail: mrojewska@pulawy.sr.gov.pl

Wróbel Cezary, dni dyżurów: środa, piątek 8:30-15:00
parter, pok 002, tel. 81 888 55 85 wew. 212, e-mail: cwrobel@pulawy.sr.gov.pl
 

 


Dokument wpisał: Grzegorz Ląd
Dokument wytworzył: Joanna Chimosz
Data wytworzenia informacji: 2016-07-07
Data udostępnienia informacji: 2016-07-07